VÝSLEDKY CELOSTÁTNÍ OCHUTNÁVKY HUB PLZEŇ 2016
I. KATEGORIE (25 vzorků, 18 porotců)
1 - Jiří Hudeček - ryzce pravé s přídavkem / MK Liberec [body: 164-1522, čas: 13:32:45, chod:12]
2 - Jiří Hudeček - směs s čirůvkou fialovou / MK Liberec [body: 153-1325, čas: 13:24:43, chod:9]
3 - Jaroslav Randa - Václavka obecná / MK Litomyšl [body: 148-1284, čas: 13:36:00, chod:13]
4 - Dagmar Brčáková - směs hřibovité / MK Praha [body: 147-1239, čas: 14:01:36, chod:21]
5 - Oldřich Jindřich - václavka smrková / MK Hořovice [body: 147-1235, čas: 13:42:14, chod:15]
6 - Miroslav Kardoš - čirůvka fialová / MK Žatec [body: 143-1183, čas: 13:06:53, chod:2]
7 - Oldřich Jindřich - hřib kovář / MK Hořovice [body: 142-1156, čas: 14:07:00, chod:23]
8 - Jiří Lapuník - václavka obecná / MK Dobrovice [body: 140-1130, čas: 13:10:46, chod:4]
9 - Marie Pospíšilová - klouzek obecný / MK Úpice [body: 135-1087, čas: 13:18:09, chod:7]
10 - Luděk Novák - hřib smrkový / MK Rychnov nad Kněžnou [body: 132-1004, čas: 13:27:11, chod:10]
11 - Lenka Matušková - Vizovická směs / MK Choceň [body: 129-0989, čas: 13:48:59, chod:17]
12 - František Šanda - Osobovská směs / MK Klatovy [body: 128-0972, čas: 13:45:34, chod:16]
13 - Luděk Novák - hříbková směs / MK Rychnov nad Kněžnou [body: 128-0954, čas: 13:15:49, chod:6]
14 - Jana Bencová - houbičky podomácku / MK Plzeň [body: 127-0937, čas: 13:08:01, chod:3]
15 - Stanislav Houdek - hřib smrkový / MK Choceň [body: 125-0949, čas: 13:58:18, chod:20]
16 - Libuše Kašparovská - směs / MK Náchod [body: 125-0943, čas: 13:03:34, chod:1]
17 - Karel Kopecký - Chobotská směs / MK Dobrovice [body: 121-0883, čas: 13:13:15, chod:5]
18 - Marie Pospíšilová - směs / MK Úpice [body: 118-0818, čas: 13:52:54, chod:18]
19 - Jozef Spodniak - Podzimní směs / MK Žatec [body: 112-0836, čas: 13:55:44, chod:19]
20 - Martin Novotný - hřib smrkový / MK Pardubice [body: 103-0649, čas: 14:09:29, chod:24]
21 - Marie Sobotková - směs / MK Praha [body: 101-0675, čas: 14:13:27, chod:25]
22 - Martin Novotný - směs hřibů / MK Pardubice [body: 094-0634, čas: 13:20:56, chod:8]
23 - Kateřina Tesařová - říjnová směs / MK Plzeň [body: 089-0517, čas: 13:29:46, chod:11]
24 - Svatopluk Ján - Šumavská směs / MK Klatovy [body: 089-0509, čas: 13:39:41, chod:14]
25 - Svatopluk Goll - hřib hnědý / MK Náchod [body: 063-0345, čas: 14:04:10, chod:22]
II. KATEGORIE (24 vzorků, 19 porotců)
1 - Jaroslav Burda - pařezník pozdní / MK Liberec [body: 167-1539, čas: 15:14:16, chod:10]
2 - Alena Hofmannová - lištička pomerančová / MK Dobrovice [body: 153-1285, čas: 15:50:43, chod:24]
3 - Josef Sedláček - strmělka mlženka / MK Liberec [body: 148-1206, čas: 15:23:11, chod:13]
4 - Tereza Tejklová - líhovec moučný / MK Pardubice [body: 140-1062, čas: 15:05:34, chod:7]
5 - Eva Holá - třepenitka maková / MK Žatec [body: 138-1050, čas: 15:20:11, chod:12]
6 - Marie Pospíšilová - slizák mazlavý / MK Úpice [body: 137-1079, čas: 15:36:03, chod:18]
7 - Jiří Grund - čirůvka fialová / MK Choceň [body: 136-1056, čas: 15:12:08, chod:9]
8 - Oldřich Jindřich - čirůvka stříbrošedá / MK Hořovice [body: 133-1025, čas: 15:30:39, chod:16]
9 - Eva Randová - lošák jelení / MK Litomyšl [body: 133-1007, čas: 14:48:50, chod:1]
10 - Pavel Miřejovský - penízovka sametonohá / MK Choceň [body: 132-1006, čas: 14:57:10, chod:4]
11 - Miroslav Benc - pečárka dvouvýtrusá / MK Plzeň [body: 132-0974, čas: 15:46:42, chod:22]
12 - Marie Pospíšilová - čirůvka fialová / MK Úpice [body: 125-0917, čas: 14:51:49, chod:2]
13 - Tereza Tejklová - pečárka dvouvýtrusá / MK Pardubice [body: 122-0858, čas: 14:54:06, chod:3]
14 - Radomil Knížek - trsnatec lupenitý / MK Dobrovice [body: 116-0894, čas: 15:17:52, chod:11]
15 - Oldřich Jindřich - čirůvka havelka / MK Hořovice [body: 1140766, čas: 15:40:52, chod:20]
16 - Jana Bencová - opeňka měnlivá / MK Plzeň [body: 112-0696, čas: 15:38:17, chod:19]
17 - Stanislava Ujčíková - Pečárka ovčí s křenem / MK Klatovy [body: 106-0710, čas: 15:48:09, chod:23]
18 - Sofia Svobodová - šupinovka kostrbatá / MK Žatec [body: 103-0667, čas: 15:43:51, chod:21]
19 - Marie Sobotková - hnojník obecný / MK Praha [body: 103-0653, čas: 15:34:01, chod:17]
20 - Václav Matějka - trsnatec lupenitý / MK Rychnov nad Kněžnou [body: 099-0619, čas: 15:00:27, chod:5]
21 - Dagmar Brčáková - Ucho Jidášovo / MK Praha [body: 089-0561, čas: 15:27:43, chod:15]
22 - Václav Matějka - šťavnatka pomrazka / MK Rychnov nad Kněžnou [body: 087-0469, čas: 15:25:28, chod:14]
23 - Stanislava Ujčíková - Pečárka polní / MK Klatovy [body: 077-0349, čas: 15:03:17, chod:6]
24 - Josef Šplíchal - šťavnatka pomrazka / MK Náchod [body: 068-0306, čas: 15:08:46, chod:8]
ORGANIZACE (13)
1. MK Liberec (body: 632-5592)
2. MK Hořovice (body: 536-4182)
3. MK Dobrovice (body: 530-4192)
4. MK Choceň (body: 522-4000)
5. MK Úpice (body: 515-3901)
6. MK Žatec (body: 496-3736)
7. MK Plzeň (body: 460-3124)
8. MK Pardubice (body: 459-3203)
9. MK Rychnov nad Kněžnou (body: 446-3046)
10. MK Praha (body: 440-3128)
11. MK Klatovy (body: 400-2540)
12. MK Litomyšl (body: 281-2291)
13. MK Náchod (body: 256-1594)